header5

به امید آن روز که خورشید در سرزمین (رویا) همیشه در وسط آسمان باشد...

شرکت عمران، توسعه همه مردم دنیا

شرکت عمران توسعه همه مردم دنیا به عنوان نخستین شرکت سهامی عام تخصصی کشور در تاریخ ۱۳۸۶/۰۶/۲۶ تاسیس گردید. این شرکت به عنوان یک شرکت توسعه دهنده املاک در بخش گردشگری (real state developer in tourism) فعالیت خود را آغاز نمود. در این راستا این شرکت با دریافت مصوب هیات وزیران و به موجب مجوز هیات دولت (موافقت نامه تاسیس منطقه نمونه گردشگری سروستان) و در پی آن، قرارداد منطقه نمونه گردشگری میان این شرکت و سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور بسته شد.

چرا مجتمع گردشگری رویا برترین فرصت سرمایه گذاری

سند تک برگ زمین

مجتمع گردشگری (رویا) دارای سندِ مالکیتِ رسمیِ تک برگ است.

لازمه شروع هرگونه سرمایه گذاری، داشتن زمین است.

در پروژه های گردشگری به دلیل حجم بالای سرمایه گذاری های ثابت، آنچه اهمیت بسیاری دارد و حرف نخست را می زند، مالکیتِ قطعی زمینی است که محل اجرای پروژه خواهد بود.

موقعیت مجتمع گردشگری رویا

مجتمع گردشگری (رویا) با قرار گرفتن در کنار بزرگراه شیراز – بندرعباس دارای یک بازارِ هدفِ ارزشمندِ بالفعل شامل خودروهایی است که از بزرگراه عبور می کنند.

بی شک با ایجاد فضاهای پذیرایی چون رستوران و کافی شاپ و فضاهای خدماتی چون جایگاه سوخت، فروشگاه، مسجد، سرویس بهداشتی، کارواش، تعمیرگاه و… می توان از این بازارِ هدفِ ارزشمند استفاده کرد و سود برد..‌.

موقعیت مجتمع گردشگری رویا

مجتمع گردشگری(رویا) با قرار گرفتن در حریم شهر سروستان و فاصله ۱ کیلومتری از آن دارای یک بازارِ هدفِ ارزشمندِ بالفعل شامل ساکنین شهر سروستان است.

هم اکنون شهرستان سروستان فاقد هرگونه باغ جشن و مراسم و فضاهای اقامتی و هتلی است و نیاز به این گونه خدمات برای پوشش نیاز شهروندان و مسافران به شدت احساس می شود.

موقعیت مجتمع گردشگری رویا

دارا بودن این جایگاه و موقعیت ویژه می تواند یکی از ریسک های پروژه را که تضمین فروش خدمات است، پوشش دهد…

مجتمع گردشگری (رویا) دقیقا در مرکزِ استانِ پهناورِ فارس قرار دارد بدین رو برای اجرا و برگزاری رویدادهای استانی، بی شک بهترین مکان از نظر دسترسی می باشد.

مدت زمان لازم برای دسترسیِ زمینی به مجتمع گردشگری (رویا) از فرودگاهِ بین المللیِ شیراز حدود ۵۰ دقیقه است.

چرا مجتمع گردشگری رویا ؟

چون مجتمع گردشگری(رویا) در مرکز کره زمین واقع گردیده است!!! در زمانی که بسیاری از انسان های این کره خاکی مشغول نواختن سازهای زندگی خود هستند مکانی را فراهم آورده ایم تا بتواند موجب تجلی رویاهای ناب در زوایای پنهان هستی باشد. در این راه تمام تلاشمان را به کار می بریم تا بتوانیم میزبان خوبی برای کسانی باشیم که می خواهند رویاهای خود را برآورده سازند… براستی تمام تلاش خود را به کار می بریم ” تا چه افتد و چه در نظر آید “

آیا می‌دانید گردشگری از سال ۲۰۲۰ برترین صنعت جهان نام گرفته است…

فهرست